Facebook & instagram Reklam ve Takipçi

2016-07-27 4 comments Seopowers Other

Facebook Reklam servisleri bir çok firma tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Seçenek şansı yaş ve cinsiyetten tutunda nelerden hoşlandığından en son hangi filme gittiği veya hangi mekanda yemek yediğine kadar seçerek reklam verebiliyorsunuz. Kişinin hoşlandığı şeyler yapmak istediği alışveriş veya beğendiği sayfalara göre sizlere reklam seçenekleri sunmaktadır.

Açtığınız Facebook Sayfalarınıza beğeni çekip takipçi sayınızı arttırarak hem sizin reklam bütçenizden kar etmenizi hemde ürünlerinizi ve tanıtımını yaptığınız firmanızı daha hızlı bir şekilde insanlara ulaştırıyoruz.

 

instagram reklam servisi konusunda yada instagram hesabınıza takipçi paylaştığınız içeriklere beğeni göndererek tavsiye edilen veya en çok görüntülenenlere yerleştirip gün boyu orada kalmasını sağlıyoruz. 

instagram sayfanıza 1.000.000 a kadar takipçi ve beğeni gönderebiliyoruz.

Let us know what you think

* Required field

Comments (4)

Sigara Bıraktıran Hap

2016-07-27
Sigara bıraktırma ürünümüzü google adwords reklamları ile birlikte facebooktada reklam vererek satmak istedik bunun için facebook reklam hizmeti aldım gerekli ayarlamaları yapıldı ve reklam onaylandırılarak yayınlandı. Kendim kaç defa vermeye kalktım fakat onaylanmadı kendisi 2 saat içinde bu işi halledip reklamlarımı aktif hale getirdi satışlarım çok iyi Ferhat beye çok teşekkür ederim.

Hasan Gürhan

2016-07-27
Otelimiz için instagrama bir türlü reklam verememişken sağolsun fethiyede bu işi yapan bir firma olduğunu öğrendik ve hizmet aldık gayet uygun ve hızlı bir şekilde reklamlarımız aktif oldu. Şimdi ise geri dönüşüm nasıl olacak onu bekliyoruz.

FutbolKolik

2016-07-27
Yeni açtığımız instagram futbol sayfamıza 50k takipçi çekimi yapılmıştır teşekkürler.

Nalan Gülsen

2016-07-27
instagramda makyaj ve günlük paylaşım yaptığım bir sayfam vardı ne yaptıysam 300-400 takipçiyi geçemedim. sonra Ferhat bey ile iletişime geçtim ve sayfama hem hastaglar için analiz hemde takipçi çekimi yaparak sayfayı bana 20bin kişide teslim etti şuan 100 bin kişilik bir sayfam oldu çok teşekkür ederim tavsiye ediyorum