Kurumsal Seo

 - Kurumsal Seo Çalışmamızla digital dünyada rakiplerinizden her daim 1 adım önde olarak satışlarınızı genişletebilirsiniz. Sitenize Yapacağımız çalışmadan ürünleriniz googlede daha hızlı listelenmeye başlayacaktır.

Platinum SEO

- Sektörünüzde sadece zirvede yer alan rakipleri değil, pazara girmeye hazırlanan rakiplerinizi de bularak analiz ediyor ve inceliyoruz.

- Sadece sizin hedeflediğiniz anahtar kelimeler değil, rakiplerin hedeflediği ve kullanıcıların aradığı anahtar kelimeleri de çalışma planımıza dahil ediyoruz. Bununla da kalmıyor, sezona göre hangi kelimelerin arama hacimleri nasıl farklılık gösterdiğini ve hangi kelimeler trend olmaya başladığını da belirleyerek buna göre bir çalışma planı oluşturuyoruz.

Web Tasarım

Sizlere özel siteler yaptığımız gibi bunun yanında uygun fiyatlı firmanızı tanıtacak isminiz arandığında google ve diğer arama motorlarında sizlere ulaşılabilecek sitelerde tasarlıyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri

Facebook , instagram , youtube , twitter ve diğer sosyal mecralarda takipçi sayınızı , izlenme ve beğeni sayınızı arttırarak popüleritenizi yükseltip ilgi çekmenizi ve güven vermenizi sağlıyoruz.